חדש באתר

בדיין שוקדים לשפר את חווית הגלישה שלך כדי שתוכל לנצל את האתר שלנו ביעילות

החל מהיום תוכל ליהנות מהתוספות הבאות :

 

·         גלישה ללא תמונה -  כדי ליהנות מחוויית גלישה מהירה ביותר לחץ על ריבוע "ניווט ללא תמונות" .  אופציה זו שימושית ביותר לגולשים בסלולר.

·         ניווט לפי ספק / מוצר  (ראה סרטון הדרכה בהמשך) – בתפריט בצד שמאל יש אפשרות ניווט:                  

o        לפי מוצר : נווט על פי סוג המוצר , כגון: מדחסים, אביזרי קו, אביזרי חשמל וכו' כדי לראות  מגוון מוצרים של כל הספקים

o        לפי ספק : נווט לפי מוצרים של ספק מסוים : תוכל להתמקד במגוון המוצרים של ספק זה .

·         חיפוש מוצרים מתקדם (ראה סרטון הדרכה בהמשך) קליק מבר ניווט עליון. דף חיפוש מתקדם שעוזר לחפש מוצרים לפי פרמטרים שונים: תיאור , כ"ס, קרר וכו' .

·         בקשה להצעת מחיר (ראה סרטון הדרכה בהמשך)מכל מקום באתר אפשר להוסיף פריט לטופס בקשה להצעת מחיר על ידי לחיצה על כפתור "הוסף להצעת מחיר" . כאשר סיימת להוסיף פריטים ניתן לגשת לטופס בקשה להצעת מחיר מבר ניווט עליון –  ניתן להדפיס את ההצעה ולפקסס ו/או לשלוח במייל . תוך זמן קצר נחזור אליך עם הצעת מחיר עבור המוצרים שבחרת .

·         השוואת מוצרים (ראה סרטון הדרכה בהמשך)כאשר נמצאים ברשימת מוצרים ניתן לבחור עד שלושה מוצרים וללחוץ על כפתור "לחץ להשוואה" כדי להשוואות בין פרמטרים שונים של המוצרים במבט טבלאי.

·    מיון מוצרים (ראה סרטון הדרכה בהמשך)כאשר נמצאים ברשימת מוצרים ניתן למיין את המוצרים על בסדר עולה או יורד בכל עמודה שתבחר.

סרט הדרכה- ניווט לפי ספק / מוצר

סרט הדרכה - חיפוש מוצרים מתקדם

סרט הדרכה - בקשה להצעת מחיר

סרט הדרכה - השוואת מוצרים

סרט הדרכה - מיון מוצרים

עבור לתוכן העמוד